• خوش آمدید. شما به عنوان میهمان در سایت حضور دارید

قوانین و مقررات فردان حسابدار

قوانین فردان حسابدار به منظور حفظ حقوق کارجو و کارفرما وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف الزامی می باشد. عضویت در فردان حسابدار و یا ثبت سفارش در آن به منزله مطالعه و قبول شرایط ثبت سفارش و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
ماده 1 -کارجویان گرامی برای ثبت رزومه خود در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند رزومه خود را ثبت نمایند .

ماده 2 - عضویت در فردان حسابدار هیچ گونه تعهدی را برای استخدام و یا به کارگیری اشخاص برای فردان حسابدار ایجاد نخواهد کرد.

ماده 3 - تمامی اطلاعات ثبت شده در رزومه ها به کارفرمایان مختلف نمایش داده خواهد شد. لذا هیچ گزینه تحت عنوان محرمانگی اطلاعات در این وب سایت معنا نخواهد داشت و کافرمایان به تمامی مطالب ثبت شده در رزومه کارجویان دسترسی خواهند داشت بنابراین اگر کارجویی به هر دلیل نمی خواهد برخی از اطلاعات وی در معرض دید کارفرمایان و یا سایر افراد قرار گیرد می تواند آن بخش از رزومه را خالی گذاشته و یا نسبت به ثبت رزومه در این وب سایت اقدام ننماید.

ماده 4- فردان حسابدار هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم اطلاعات وارد شده توسط کارجویان نخواهد داشت و وظیفه تایید مطالب نوشته شده در رزومه ها برعهده خود کارفرمایان خواهد بود.

ماده 5- ثبت رزومه در حال حاضر در فردان حسابدار رایگان بوده و هیچ هزینه ای از کارجو بابت ثبت رزومه دریافت نخواهد شد.

ماده 6- پروسه ثبت سفارش توسط کارفرما بسیار شفاف و تعرفه ها و مبالغ بصورت واضح ذکر شده اند و از آنجا که بعد از ثبت نهایی سفارش ، کارفرما می تواند اطلاعات تماس مربوط به کارجو را مشاهده نماید ، لذا گزینه ای تحت عنوان ثبت اشتباه و امثالهم و بازگشت پول وجود نخواهد داشت . درست شبیه زمانی که شما یک کارت شارژ را دریافت کرده اید و رمز عبور آنرا مشاهده نموده و سپس قصد بازپس دادن آن را داشته باشید..

ماده 7-  کارجویان و کارفرمایان گرامی می توانند در صورت بروز هر گونه مشکلی در ساعات اداری با شماره های درج شده در بخش ارتباط با ما تماس گرفته و در ساعات خارج از وقت اداری از طریق صفحه ارتباط با ما پیغام خود را ثبت نمایند.